Aktuality

LJUBEX International d.o.o.

Spoločnosť Ljubex International, založená v roku 1990 je posledných 30 rokov lídrom v oblasti ložiskového priemyslu v Srbsku. Ljubex je známy predovšetkým svojimi veľkými skladovými zásobami, ako aj profesionálnymi službami a pokročilými technológiami, ktoré zahŕňajú aj vzdelávanie v oblasti implementácie konceptu „Priemysel 4.0“, ktorý sa týka prediktívnej údržby ložísk (mazanie, monitorovanie stavu ako aj ďalšie digitálne služby).

Sortiment produktov Ljubex je veľmi rozmanitý a zahŕňa ložiská ale aj hydraulické a priemyselné hadice. Vďaka portfóliu s viac ako 5 000 rôznymi produktami na sklade je Ljubex uznávaný ako spoľahlivý a sebavedomý partner, pripravený okamžite riešiť požiadavky zákazníkov.

Do portfólia zákazníkov spoločnosti Ljubex patria najvýznamnejšie spoločnosti v Srbsku ako napríklad National Electric Power Industry, Goša FOM, Kapa Star, RAPP MARINE, ale aj ďalších viac ako 500 menších obchodných spoločnosti.

Spolupráca so spoločnosťou ZVL SLOVAKIA začala pred deviatimi rokmi a odvtedy sa neustále rozrastá aj vďaka dlhoročným skúsenostiam ZVL SLOVAKIA s výrobou ložísk, dobrej povesti, ktorú má táto značka na trhu a hlavne kvôli vysokej kvalite ložísk ZVL.

Spoločnosť Ljubex International je aj vďaka vyššie uvedenému hrdým distribútorom značky ZVL.

0

ODBER NOVINIEK

Direct mail SK

e-mail-icon

Kontaktný formulár

Vyhľadávanie na stránke

 

Vyhľadávací katalóg ložísk online

3D modely ložísk

search-bearing-online