SGN Walzlager GmbH

Spoločnosť SGN Wälzlager GmbH začala s obchodom s ložiskami v roku 1991 ešte ako ZVL-ZKL Wälzlager GmbH. Spočiatku sa snažili spolupracovať s mnohými dodávateľmi vo východnej Európe, no po pár rokoch sa ich podnikanie čoraz viac zameriavalo na českých a slovenských výrobcov ložísk.

V roku 1995 založili súčasnú SGN Wälzlager GmbH., ktorá v rovnakom období zahájila spoluprácu so spoločnosťou ZVL SLOVAKIA, a.s.

Kvalita, spoľahlivosť a dodržiavanie termínov dodania, viedli v posledných rokoch k rozšíreniu a prehĺbeniu obchodných vzťahov medzi SGN Wälzlager GmbH a ZVL SLOVAKIA, a.s.

Mnoho zákazníkov v oblasti výroby strojov a prevodoviek, baníctva, dopravníkových systémov, poľnohospodárskej techniky, výroby elektrických strojov a oceliarní verí v kvalitu a spoľahlivosť výrobkov ZVL a vo svojich strojoch a závodoch ich používa už mnoho rokov.

0

ZVL-Ložiska, s.r.o – kvalita produktov, profesionálnosť servisu a spokojnosť zákazníka

ZVL-Ložiská, s.r.o. pôsobia na trhu s ložiskami už od roku 1993. Počas viac ako 27 rokov svojej existencie získali jej predajcovia bohaté skúsenosti v oblasti poradenstva a dodávok ložísk.

Už ako samotný názov spoločnosti naznačuje, tím ZVL-ložísk je dlhodobo orientovaný práve na značku ZVL a radí sa medzi jej najväčších oficiálnych distribútorov na trhoch na Slovensku a v Českej republike. Úspechu firmy rozhodne napomáhajú veľké skladové priestory a vlastná doprava tovaru, vďaka ktorým je schopná obslúžiť ktoréhokoľvek zákazníka už do 24 hodín. Ďalšou nepochybnou výhodou je aj jej strategická poloha v priemyselnej časti Žiliny, vzdialená navyše len 5 minút od sídla spoločnosti ZVL SLOVAKIA, a.s. Svoje postavenie na trhu si spoločnosť posilnila aj vstupom do skupiny IMET Group, do ktorej sa začlenila v roku 2004. Okrem ložísk značky ZVL tvoria nosnú časť ponúkaného sortimentu ZVL-ložísk aj kuželíky KLF-ZVL. Od svojho vzniku spoločnosť úspešne vedie pán Milan Rebroš. V roku 2017 na jeho dielo nadviazal jeho syn, Milan Rebroš mladší, ktorý pokračuje v budovaní a posilňovaní vzťahov so svojimi dlhoročnými aj novými klientami sledujúc a aplikujúc mnohé moderné riešenia, ktoré tak vstupujú do efektívnej synergie s tradíciou a spoľahlivosťou, ktoré táto spoločnosť dlhodobo ponúka svojím zákazníkom.

0

Romexim Direct Ltd.

Spoločnosť Romexim Direct Ltd bola založená v roku 1997 s primárnym zameraním na predaj a distribúciu ložísk, pričom ťažila so skúseností, ktoré s ložiskami mala už od roku 1992. Jej sortiment tvoria ložiská, remene, reťaze, ale aj náhradne diely pre poľnohospodárske stroje a ďalšie príslušenstvo pre priemysel pričom viac ako 4000 položiek je okamžite dostupných skladom.

Okrem produktov ich vlastných značiek chceli trhu ponúknuť aj sortiment vo vyššej kvalite a zároveň za prijateľnú cenu, preto sa v roku 2011 stali autorizovaným distribútorom značky ZVL pre rumunský trh.
Spoločnosť Romexim sa pre túto spoluprácu rozhodla z dôvodu dlhoročných skúseností ZVL SLOVAKIA s výrobou ložísk, dobrej povesti, ktorú má táto značka na trhu a hlavne kvôli vysokej kvalite ložísk ZVL.

Za posledných 10 rokov sa im aj vďaka vyššie spomenutému podarilo z roka na rok zvýšiť tržby a vypracovať sa na silnú a rešpektovanú spoločnosťou, ktorú jej zákazníci oceňujú hlavne pre jej dobrú povesť a spoľahlivosťou.

O kvalitnej práci spoločnosti Romexim svedčí aj to, že sa im podarilo stať sa hlavným dodávateľom ložísk ZVL pre dôležité továrne v rôznych oblastiach ako sú napr. poľnohospodárske stroje, výroba hlavných opravárenských lodeníc v Rumunsku, ale aj ťažobný priemysel a elektrárne.

0

Rajecký maratón opäť aj vďaka ZVL

Tento rok čakala na organizátorov Rajeckého maratónu nová výzva v podobe koronavírusu, vďaka ktorej dlho nebolo jasné, či sa podujatie vôbec bude môcť konať a aká bude jeho konečná podoba. Priaznivý vývoj napokon umožnil štartovať tisícke bežcov a korčuliarov zo Slovenska, ale i susedných krajín, pričom sa kládol veľmi dôrazný zreteľ na hygienické opatrenia.

ZVL SLOVAKIA je už dlhoročným partnerom tejto kvalitnej akcie a inak tomu nebolo ani počas jej už 37. ročníka. Ľudia v ZVL podujatie nielen podporujú, ale sa ho aj aktívne zúčastňujú, čoho dôkazom sú účasti na Inline, polmaratóne, štafetách či dokonca moderátorských pozíciách. Samozrejme, nechýbali ani v mohutnej diváckej kulise, ktorá každoročne dopomáha k vytváraniu neopísateľnej atmosféry, ktorá je typická práve pre Rajecký maratón. Horúce počasie ZVL pretekárov síce potrápilo, no neodradilo a všetci sa úspešne stretli v cieli, kde si zaslúžene prebrali vybojovanú medailu.

0

ADOZ – byť spoľahlivým partnerom od A do Z

Spoločnosť ADOZ, s.r.o bola založená v roku 1992 ako obchodná firma so stratégiou poskytnúť odberateľom celý sortiment valivých a klzných ložísk predovšetkým z produkcie českých a slovenských výrobcov. Na základe záujmu odberateľov bola ponuka postupne rozširovaná o ďalšie strojárske produkty z oblasti remeňových a reťazových prevodov, prvkov pohonov, tesnení, hydrauliky, mazív a priemyselnej chémie, lineárnej techniky, montážnych a diagnostických prístrojov a ďalšieho sortimentu súvisiaceho s prenosom pohybu a sily všeobecne.

Sídlime v mestečku na Vysočine a pretože sme chceli byť od začiatku čo najbližšie svojim zákazníkom, založili sme postupne pobočky po celej republike, konkrétne v Prahe, Brne, Ostrave a Ústí nad Labem.

Významným prelomom sa stal rok 2013, kedy sme zahájili prevádzku divízie strojárska výroba-CNC obrábanie a tým výrazne doplnili ponuku poskytovaných služieb o možnosť výroby súčastí podľa výkresovej špecifikácie.

Na konci roka 2018 sme sa presťahovali do novej, modernej budovy a opäť tým deklarovali jednu z našich hlavných zásad: Smerujeme stále dopredu!

Jedným z našich najvýznamnejších partnerov, ktorý nám pomáha napĺňať naše ciele a vízie, je už niekoľko rokov spoločnosť ZVL SLOVAKIA. Táto firma, ktorá nadviazala na niekoľko desaťročí trvajúcu tradíciu výroby ložísk v Slovenskej republike, je pre nás zárukou spoľahlivého a solídneho partnera už od roku 2007, kedy pod novým obchodným názvom nadviazala na tradíciu výrobcu ZVL, ktorá siaha až do roku 1965. Spoločne tak pokračujeme v dlhoročnej úspešnej spolupráci z 90. rokov minulého storočia, kde začína história spoločnosti ADOZ. Sme veľmi radi, že sa môžeme spoľahnúť na dodávky od výrobcu, ktorého produkty sú už tradične vysoko hodnotené medzi odberateľmi a ktorý je zárukou kvality nielen čo sa týka výrobkov, ale aj spoľahlivosti a súvisiaceho servisu.

Reklama ADOZ
Budova ADOZ
0
Page 1 of 21 12345...»