ZVL ITALIA s.p.a.

Spoločnosť ZVL ITALIA s.p.a. patrí vďaka svojím viac ako 45 ročnými skúsenosťami medzi významných dodávateľov ložísk na Talianskom trhu.
Už ako samotný názov naznačuje, spoločnost ZVL Italia je dlhodobo orientovaná práve na značku ZVL, vďaka čomu je celosvetovo najväčším obchodníkom a promotérom tejto značky.

Keďže spoločnosť disponuje obrovskými skladovými priestormi, dokáže uspokojiť aj náročné potreby ložísk do prvovýrob a taktiež aj do náhradnej spotreby.

Rýchla a vysoká úroveň služieb spolu s cenovou politikou, umožňuje spoločnosti ZVL Italia dodávať širokému portfóliu zákazníkov.
Na talianskom trhu je ZVL Italia vedená ako spoľahlivý a významný dodávateľ ložísk v poľnohospodárskom sektore, ako aj v oblasti železničného, automobilového ale aj oceliarskeho priemyslu, kde je nutné zaručiť predovšetkým vysokú kvalitu ložísk.
K zabezpečeniu potrieb ložísk výraznou mierou prispieva aj spolupráca so ZVL SLOVAKIA a.s. ktorá je založená na dlhoročnej tradícii a na základe skúsenosti s výrobou ložísk na vysokej úrovni.

0

ZHL LOŽISKA, s.r.o.

ZHL LOŽISKA, s.r.o.

Firmu založil Mgr. Zdeněk Hradecký v roku 1996 ako malú lokálnu firmu, ktorá sa postupom času vypracovala na jedného z najdôležitejších dodávateľov ložísk a ložiskových systémov v Českej republike. Neustále rozširujú svoju ponuku sortimentu, aby tak mohli čo najlepšie vyhovieť zákazníkom nielen z Českej republiky, ale aby mohli uspokojiť aj čoraz častejší zahraničný dopyt z Poľska, Nemecka i zo zvyšku Európy.

V roku 2004 zaradili do svojho portfólia ložiská značky ZVL, pričom postupne sa vypracovali na významného dodávateľa tejto značky. Výborná vzájomná spolupráca a vysoká kvalita ponúkaných ložísk ZVL viedla k tomu, že od roku 2012 sú oficiálnym distribútorom spoločnosti ZVL SLOVAKIA, a.s.

Vysokou pridanou hodnotou spoločnosti ZHL Ložiská s.r.o. je to, že mnohé prevedenia ložísk pre rôzne odvetvia priemyslu majú dostupné ihneď skladom, vďaka čomu dokážu veľmi rýchlo splniť potreby svojich zákazníkov. Významný podiel ich skladových zásob pritom tvorí značka ZVL.

Nemenej dôležitou súčasťou ich firmy sú ich zamestnanci, ktorých pravidelne školia a preto sú schopní zabezpečiť svojim zákazníkom aj kompletný poradenský servis. Aj vďaka tomuto im neustále pribúdajú spokojní obchodní partneri.

0

IMET-CZ, spol. s.r.o.

IMET-CZ, spol. s.r.o.– kvalita produktov, rýchly a profesionálny servis

Spoločnosť IMET-CZ, spol. s.r.o. pôsobí na trhu s ložiskami od roku 2000. Už od svojho vzniku sa snažili riadiť a napĺňať svoju prácu heslom: „dodávať kvalitné výrobky a poskytovať najkvalitnejšie služby“. Pôsobenie IMET-CZ nadväzuje na mnohoročnú tradíciu materskej spoločnosti Imet a.s., ktorá patrí medzi lídrov v distribúcii ložísk na slovenskom trhu. V roku 2014 sa IMET-CZpresunula do zakúpených vlastných priestorov v meste Frýdek-Místek, ktoré disponujú okrem predajne a kancelárií hlavne bohatými skladovými priestormi, vďaka čomu dokážu uspokojiť požiadavky svojich partnerov čo najrýchlejšie a najpružnejšie.

Dlhodobá a bezproblémová spolupráca so ZVL SLOVAKIA, ktorá začala v roku 2004 prispela k tomu, že sa stali zmluvným distribútorom ložísk ZVL, čo im umožnilo ďalší rast.

Ročne zrealizujú obchody vo výške približne 100 miliónov CZK, čo IMET-CZ radí medzi najväčších distribútorov ložísk v oblasti Moravy a širokého okolia. Svojim zákazníkom ponúkajú širokú škálu domácich, ale aj zahraničných značiek s prevažným zastúpením značky ZVL.

Aj vďaka dodávkam „just in time“ a kvalitnému technickému poradenstvu sa spoločnosť IMET-CZ teší obľube u svojich zákazníkov.

0

LJUBEX International d.o.o.

Spoločnosť Ljubex International, založená v roku 1990 je posledných 30 rokov lídrom v oblasti ložiskového priemyslu v Srbsku. Ljubex je známy predovšetkým svojimi veľkými skladovými zásobami, ako aj profesionálnymi službami a pokročilými technológiami, ktoré zahŕňajú aj vzdelávanie v oblasti implementácie konceptu „Priemysel 4.0“, ktorý sa týka prediktívnej údržby ložísk (mazanie, monitorovanie stavu ako aj ďalšie digitálne služby).

Sortiment produktov Ljubex je veľmi rozmanitý a zahŕňa ložiská ale aj hydraulické a priemyselné hadice. Vďaka portfóliu s viac ako 5 000 rôznymi produktami na sklade je Ljubex uznávaný ako spoľahlivý a sebavedomý partner, pripravený okamžite riešiť požiadavky zákazníkov.

Do portfólia zákazníkov spoločnosti Ljubex patria najvýznamnejšie spoločnosti v Srbsku ako napríklad National Electric Power Industry, Goša FOM, Kapa Star, RAPP MARINE, ale aj ďalších viac ako 500 menších obchodných spoločnosti.

Spolupráca so spoločnosťou ZVL SLOVAKIA začala pred deviatimi rokmi a odvtedy sa neustále rozrastá aj vďaka dlhoročným skúsenostiam ZVL SLOVAKIA s výrobou ložísk, dobrej povesti, ktorú má táto značka na trhu a hlavne kvôli vysokej kvalite ložísk ZVL.

Spoločnosť Ljubex International je aj vďaka vyššie uvedenému hrdým distribútorom značky ZVL.

0

Ďakujeme za návštevu na AGRO SHOW Bednary 2021

Počas 24. – 26. septembra prebehla v Poľskom meste Bednary poľnohospodárska výstava AGRO SHOW, ktorá má viac ako 20 ročnú tradíciu a patrí medzi najväčšie poľnohospodárke výstavy v Európe.

Na ploche viac ako 120 ha vystavovalo svoje produkty takmer 550 vystavovateľov, pričom už tradične mala medzi nimi zastúpenie aj značka ZVL.
AGRO SHOW Bednary v roku 2021 navštívilo viac ako 125 000 návštevníkov, medzi ktorými boli naši aktuálni partneri, ale aj mnoho potencionálnych záujemcov o ložiská ZVL.

Všetkým návštevníkom ďakujeme za návštevu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

0
Page 1 of 22 12345...»