Aktuality

Stretnutie distribútorov SR/ČR

V dňoch 5.12.-6.12.2013 sa opätovne konalo stretnutie autorizovaných distribútorov SR/ČR spoločnosti ZVL SLOVAKIA, a. s., ktoré vytvorilo priestor na diskusiu a stanovenie stratégie spoločnej koordinácie a rozvoja značky ZVL na trhu Slovenska a Čiech.

Stretnutie sa uskutočnilo v horskom prostredí Jánskej doliny vo Wellness hoteli Alexandra. Cieľom stretnutia bolo vyhodnotenie obchodných výsledkov spoločnosti za rok 2013, ktorá aj napriek stále neoživenému stavu hospodárstva vplyvom hospodárskej krízy pokračuje v rozvojových a investičných projektoch. V tomto duchu bola prezentovaná aj obchodná stratégia na rok 2014, ktorá je pre ZVL SLOVAKIA výzvou, aby obchodnými a marketingovými aktivitami efektívne plnila požiadavky zákazníkov a pokračovala v rozširovaní potenciálu značky ZVL na slovenskom a českom trhu. Po oficiálnej časti prezentácie, ktorú viedol výkonný riaditeľ spoločnosti Martin Mravec sa otvorila spoločná diskusia smerujúca k ďalšiemu rozvoju obchodnej spolupráce.

Druhú neoficiálnu časť programu účastníci stretnutia strávili v motokárovom centre Kart Centrum Liptov. Po vyhlásení víťazov finálového súťažného kola sme sa všetci stretli pri spoločnej večeri spojenou s degustáciou vín a kultúrnym programom. Veríme, že sme pre našich obchodných partnerov pripravili pekný športový a kultúrny zážitok a tešíme sa na tradičné stretnutie znovu o rok.

0

ODBER NOVINIEK

Direct mail SK

e-mail-icon

Kontaktný formulár

Vyhľadávanie na stránke

 

Vyhľadávací katalóg ložísk online

3D modely ložísk

search-bearing-online