Aktuality

ZHL LOŽISKA, s.r.o.

ZHL LOŽISKA, s.r.o.

Firmu založil Mgr. Zdeněk Hradecký v roku 1996 ako malú lokálnu firmu, ktorá sa postupom času vypracovala na jedného z najdôležitejších dodávateľov ložísk a ložiskových systémov v Českej republike. Neustále rozširujú svoju ponuku sortimentu, aby tak mohli čo najlepšie vyhovieť zákazníkom nielen z Českej republiky, ale aby mohli uspokojiť aj čoraz častejší zahraničný dopyt z Poľska, Nemecka i zo zvyšku Európy.

V roku 2004 zaradili do svojho portfólia ložiská značky ZVL, pričom postupne sa vypracovali na významného dodávateľa tejto značky. Výborná vzájomná spolupráca a vysoká kvalita ponúkaných ložísk ZVL viedla k tomu, že od roku 2012 sú oficiálnym distribútorom spoločnosti ZVL SLOVAKIA, a.s.

Vysokou pridanou hodnotou spoločnosti ZHL Ložiská s.r.o. je to, že mnohé prevedenia ložísk pre rôzne odvetvia priemyslu majú dostupné ihneď skladom, vďaka čomu dokážu veľmi rýchlo splniť potreby svojich zákazníkov. Významný podiel ich skladových zásob pritom tvorí značka ZVL.

Nemenej dôležitou súčasťou ich firmy sú ich zamestnanci, ktorých pravidelne školia a preto sú schopní zabezpečiť svojim zákazníkom aj kompletný poradenský servis. Aj vďaka tomuto im neustále pribúdajú spokojní obchodní partneri.

0

ODBER NOVINIEK

Direct mail SK

e-mail-icon

Kontaktný formulár

Vyhľadávanie na stránke

 

Vyhľadávací katalóg ložísk online

3D modely ložísk

search-bearing-online