Aktuality

ZVL ITALIA s.p.a.

Spoločnosť ZVL ITALIA s.p.a. patrí vďaka svojím viac ako 45 ročnými skúsenosťami medzi významných dodávateľov ložísk na Talianskom trhu.
Už ako samotný názov naznačuje, spoločnost ZVL Italia je dlhodobo orientovaná práve na značku ZVL, vďaka čomu je celosvetovo najväčším obchodníkom a promotérom tejto značky.

Keďže spoločnosť disponuje obrovskými skladovými priestormi, dokáže uspokojiť aj náročné potreby ložísk do prvovýrob a taktiež aj do náhradnej spotreby.

Rýchla a vysoká úroveň služieb spolu s cenovou politikou, umožňuje spoločnosti ZVL Italia dodávať širokému portfóliu zákazníkov.
Na talianskom trhu je ZVL Italia vedená ako spoľahlivý a významný dodávateľ ložísk v poľnohospodárskom sektore, ako aj v oblasti železničného, automobilového ale aj oceliarskeho priemyslu, kde je nutné zaručiť predovšetkým vysokú kvalitu ložísk.
K zabezpečeniu potrieb ložísk výraznou mierou prispieva aj spolupráca so ZVL SLOVAKIA a.s. ktorá je založená na dlhoročnej tradícii a na základe skúsenosti s výrobou ložísk na vysokej úrovni.

0

ODBER NOVINIEK

Direct mail SK

e-mail-icon

Kontaktný formulár

Vyhľadávanie na stránke

 

Vyhľadávací katalóg ložísk online

3D modely ložísk

search-bearing-online