Aktuality

ADOZ – byť spoľahlivým partnerom od A do Z

Spoločnosť ADOZ, s.r.o bola založená v roku 1992 ako obchodná firma so stratégiou poskytnúť odberateľom celý sortiment valivých a klzných ložísk predovšetkým z produkcie českých a slovenských výrobcov. Na základe záujmu odberateľov bola ponuka postupne rozširovaná o ďalšie strojárske produkty z oblasti remeňových a reťazových prevodov, prvkov pohonov, tesnení, hydrauliky, mazív a priemyselnej chémie, lineárnej techniky, montážnych a diagnostických prístrojov a ďalšieho sortimentu súvisiaceho s prenosom pohybu a sily všeobecne.

Sídlime v mestečku na Vysočine a pretože sme chceli byť od začiatku čo najbližšie svojim zákazníkom, založili sme postupne pobočky po celej republike, konkrétne v Prahe, Brne, Ostrave a Ústí nad Labem.

Významným prelomom sa stal rok 2013, kedy sme zahájili prevádzku divízie strojárska výroba-CNC obrábanie a tým výrazne doplnili ponuku poskytovaných služieb o možnosť výroby súčastí podľa výkresovej špecifikácie.

Na konci roka 2018 sme sa presťahovali do novej, modernej budovy a opäť tým deklarovali jednu z našich hlavných zásad: Smerujeme stále dopredu!

Jedným z našich najvýznamnejších partnerov, ktorý nám pomáha napĺňať naše ciele a vízie, je už niekoľko rokov spoločnosť ZVL SLOVAKIA. Táto firma, ktorá nadviazala na niekoľko desaťročí trvajúcu tradíciu výroby ložísk v Slovenskej republike, je pre nás zárukou spoľahlivého a solídneho partnera už od roku 2007, kedy pod novým obchodným názvom nadviazala na tradíciu výrobcu ZVL, ktorá siaha až do roku 1965. Spoločne tak pokračujeme v dlhoročnej úspešnej spolupráci z 90. rokov minulého storočia, kde začína história spoločnosti ADOZ. Sme veľmi radi, že sa môžeme spoľahnúť na dodávky od výrobcu, ktorého produkty sú už tradične vysoko hodnotené medzi odberateľmi a ktorý je zárukou kvality nielen čo sa týka výrobkov, ale aj spoľahlivosti a súvisiaceho servisu.

Reklama ADOZ
Budova ADOZ
0

ODBER NOVINIEK

Direct mail SK

e-mail-icon

Kontaktný formulár

Vyhľadávanie na stránke

 

Vyhľadávací katalóg ložísk online

3D modely ložísk

search-bearing-online